Pranverë në Dubai, Nisja më 27 Prill.

  • main-photo
  • 22
  • Beautiful places you must visit Abu Dhabi Grand Mosque (2)
  • Dubai-City-Tour5
  • maxresdefault222

Pranverë në Dubai, 5 Ditë 599 Euro, Nisja më 27 Prill. Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi. Fjetje 4 netë në Hotel në Dubai. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje – Ardhje me Avion direkt Shkup – Dubai – Shkup, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.

Te Perfshira
Airfare Accommodations
2 days cruise Professional guide
Te Paperfshira
Entrance fees
Guide gratuity

Për rezervime na kontaktoni : Filiali Tiranë: friendstravel_agency@yahoo.com +355 44 81 9333, +355675126445 Filiali Fier: info@friendstravel.al

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pranverë në Dubai, Nisja më 27 Prill.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cmimi:599.00

Kerko Turin

Gjej turin ideal