Pranverë në Amsterdam, Nisje më 12 Maj

Category:
  • main-photo
  • 1920×1080-Amsterdam-Waterway
  • a8a99706-f07b-4f98-932d-6733236e41c7
  • Amsterdam-Case–e1385035906122
  • The-Hague-Netherlands-Reasons-To-Visit-24

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë 399 Euro, Nisje më 12 Maj. Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë – Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

Te Perfshira
Airfare Accommodations
2 days cruise Professional guide
Te Paperfshira
Entrance fees
Guide gratuity

Për rezervime na kontaktoni : Filiali Tiranë: friendstravel_agency@yahoo.com +355 44 81 9333, +355675126445 Filiali Fier: info@friendstravel.al

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pranverë në Amsterdam, Nisje më 12 Maj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cmimi:399.00

Kerko Turin

Gjej turin ideal