Kroçiere në Athinë

  • main-photo
  • athens-visit
  • Crete_travel
  • Kusadasi – Ephesus 1
  • f5be910b2b56f6a44fc70cf84c99b808

Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive, Nisje më 27 Prill, 5 Ditë 349 Euro. Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal Nefeli për 3 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

Te Perfshira
Airfare Accommodations
2 days cruise Professional guide
Te Paperfshira
Entrance fees
Guide gratuity

Për rezervime na kontaktoni : Filiali Tiranë: friendstravel_agency@yahoo.com +355 44 81 9333, +355675126445 Filiali Fier: info@friendstravel.al

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kroçiere në Athinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cmimi:349.00

Kerko Turin

Gjej turin ideal