Shiko Turet Tonat

TURET ME TE PELQYERA

250.00 212.00 Oferte!

Alia Palace 5* – Pefkohori Halkidiki

Alia Palace 5* – Pefkohori Halkidiki (Gjysëm Pensioni)

499.00 399.00 Oferte!

Porto Carras Meliton 5*-Halkidiki

Porto Carras Meliton 5*-Halkidiki (Fjetje dhe Mëngjes)

599.00

Pranverë në Spanjë dhe Portugali

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë 599 Euro, Nisja më 19 Maj.

349.00

Kroçiere në Athinë

Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi

310.00

Kemal Bay 5*, All Inclusive

Kemal Bay 5*, All Inclusive, Alanya, 6 Ditë 310 Euro.

PERSE FRIENDS TRAVEL?

Hotele Te Perzgjedhura

Që nga krijimi, Friends Travel Agency ka përzgjedhur hotelet më të mira për pushuesit e saj, në destinacionet më të frekuentuara turistike.
Cilësia, komoditeti, atmosfera e ngrohtë, shërbimi, relaksi janë kritere të padiskutueshëm për hotelet e listura tek ne, ato vizitohen dhe vlerësohen me kujdes na stafi ynë.

Shërbim i Dedikuar

Friends Travel Agency ofron shërbimin më të mirë dhe më cilësor në treg. Misioni ynë është t’iu sigurojmë pushime sa më të mbara, duke plotësuar kërkesat tuaja por edhe duke kryer shërbimin e konsulencës në udhëtim, një shërbim i cili ka për synim t’iu lehtësojë zgjedhjen e pushimeve dhe të destinacionit tuaj, ose në rast udhëtimi zgjedhjen e rrugës më të favorshme për ju.

Cmime Konkuruese

Për Friends Travel Agency është shumë e rëndësishme që të sigurojë për pushuesit e saj cmimet më të mira dhe më konkuruese në treg. Produktet tona janë të ndara në kategori, nga aventurat në plazhet më të virgjera të botes e deri tek hotelet më luksoze, por për cdo kategori jemi kujdesur të japim cmimet më konkuruese në treg dhe patjetër vlerën më të mirë për cmimin që paguani.
Disa Statistika Rreth Friends Travel

ARRITJET TONAT

9,453
Kliente
21
DESTINACIONE
96
Ture
8
Kategori

Turet Me Ulje

499.00 399.00 Oferte!

Porto Carras Meliton 5*-Halkidiki

Porto Carras Meliton 5*-Halkidiki (Fjetje dhe Mëngjes)

250.00 212.00 Oferte!

Alia Palace 5* – Pefkohori Halkidiki

Alia Palace 5* – Pefkohori Halkidiki (Gjysëm Pensioni)

Gjej Turin Sipas

DESTINACIONET

Amsterdam
Amsterdam
Greqi
Greqi
Kuba
Kuba
SHBA
SHBA
Spanje
Spanje
Turqi
Turqi